sobota, 6 października 2012

Blood Dragon

Model archiwalny, wydany za czasów najbardziej klimatycznego booka VC jaki był na rynku (bloodline'y, arty itd.). Sam fluff Blood Dragon jest na tyle specyficzny (tak wiem mega naciągany w kilku miejscach) pozwala na stworzenie bardzo klimatycznej, fabularnej otoczki dla bandy w samym Mordheimie. Blood Dragon jako dowodzący, to od skocznia od tradycyjnego hrabiego:D Nie wspominam,  o Warheimie gdzie Zakon Krwawych Smoków, ma własna bandę.
 Malowanie chyba standardowe pod względem doboru kolorów. Podstawka pseudo 3D jak u moich wszystkich umarlaków. Największym minusem modelu jest płaszcz, jego rzeźba jest to płaski rulon, z którym nie ma co zrobić. Ja na nim poległem, ale jako że to model do gry to nie rozpaczam. Jeśli będę miał przyjemność jeszcze raz współpracować z tym modelem, to pokuszę się o większe konwersje :P Tarcza na plecy, inny układ rączek.
Pozdro
Warheimowe Wood Elfy 2/3
Bohaterowie z NST
Na wykończeniu :P


2 komentarze:

  1. Man! Pierwszy Blood Dragon, który mi się podoba! NMM na zbroi jest przedni, płaszczyk ze wzorkiem super (fajne, subtelne rozjaśnienia + brudy na dole). No i wisienka na torcie w postaci freehandu na tarczy. No po prostu miodzio. Jestem na tak :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialny ten Blood Dragon :)

    OdpowiedzUsuń